X
تبلیغات
روش تشخیص روغن خراطین اصل

آموزش افزایش سایز سینه

روش تشخیص روغن خراطین اصل

اگر شما نیز مانند بسیاری دیگر از افراد به دنبال خرید روغن خراطین اصل هستید، حتما این سوال برایتان پیش آمده است که روغن خراطین اصل دارای چه مشخصات ظاهری است و چطور بفهمیم روغن خراطین اصل است؟

دیده شده برخی از وبسایت های سودجو در اینترنت رنگ روغن خراطین را قرمز و یا قهوه ای بیان می کنند. باید بدانید که رنگ روغن خراطین به روغن پایه مورد استفاده در آن بستگی دارد. حتی برخی از فروشندگاه روغن خراطین تقلبی، با استفاده از رنگ های خوراکی یا شیمیایی اقدام به ایجاد رنگ قرمز یا قهوه ای در روغن خراطین نامرغوب خود می کنند. 

کدام روغن خراطین بهتر است؟

عموما روغن خراطین در دو پایه ی روغن زیتون یا روغن کنجد تهیه می شود. استفاده از پایه ی روغن زیتونموجب تیره شدن (قهوه ای شدن) روغن خراطین می شود. لازم به ذکر است که اکثر روغن های خراطین در پایه ی روغن زیتون تهیه می شوند. همچنین استفاده از پایه ی روغن کنجد موجب ایجاد رنگ نارنجی روشن در روغن خراطین می شود. 

نکته مهم: استفاده از پایه روغن کنجد، کیفیت روغن خراطین را بالاتر می برد، اما پس از استعمال روی پوست، پوست کمی تیره می شود.

بوی روغن خراطین چگونه است؟

روغن خراطین دارای بوی نامطبوعی است. دیده شده برخی از سایت های جعلی ادعا می کنند که روغن خراطین به فروش رفته توسط آن ها دارای بوی نامطبوعی نیست. باید توجه شود که در این گونه موارد، فروشنده با اضافه کردن دارچین موجب کاهش بوی نامطبوع روغن خراطین می شود. اضافه کردن خراطین موجب تیره شدن روغن می گردد. همچنین دارچین خونرسانی را افزایش می دهد و می تواند موجب افزایش تاثیرگذاری روغن خراطین شود. 

چند نکته قبل از خرید روغن خراطین:

1. روغن خراطین را در بطری های تیره خریداری نکنید. بهتر است بطری حاوی روغن خراطین روشن باشد تا بتوانید رنگ و خصوصیات آن را تشخیص دهید. 

2. روغن خراطین دارای 2 فاز است و پس از مدتی یکی از آن ها ته نشین می شود.

3. روغن خراطین را از فروشگاه های مورد اطمینان خریداری کنید.


شما می توانید جهت خرید روغن خراطین اصل، به فروشگاه آنلاین پاک تن طب مراجعه نمایید. 

موضوع :
برچسب ها : روغن خراطین,

+ نوشته شده در 1398/2/19ساعت 19:15 توسط پاک تن طب | تعداد بازديد :17 |

عناوين مطالب پربازدید
روش تشخیص روغن خراطین اصل
معرفی جدید ترین داروی ترک اعتیاد
نظرات مردم در مورد دمنوش های نیوشا
قرص گارلت، بهترین قرص فشارخون کاملا گیاهی و بدون عوارض
 
دیانا چت سیستم وبلاگدهی ماسیس چت | شما چت | شلوغ چت | ققنوس چت اهواز چت | خوزستان چت | قشم چت اهواز چت | خوزستان چت | اهوازی چت طراحی چت روم